Roman PastorekDěkuji za Vaši návštěvu prezentace mých fotografií a fotografických služeb. 
 
Focením se zabývám několik let. Svět digitální fotografie mě uchvátil natolik, že jsem se rozhodl mu věnovat hlouběji, proniknout do všech tajů a zdokonalit se. Je to svět plný fantazie a možností jak zachytit daný okamžik, vyjádřit určitou náladu, pocit nebo emoce. Fotografie je nejen dokumentem historie a života, ale i prostředkem sebevyjádření.
 
V rámci zdokonalování fotografických technik a postupů, jsem absolvoval celou řadu seminářů a workshopů uznávaných fotografů. Svoje nabyté znalosti a dovednosti nabízím i Vám.
 
V současné době mám profesionální fototechniku a vybavení, aby výsledné fotky byly na špičkové technické úrovni. Výsledky mého snažení můžete vidět v Galerii.
 
V dnešní mediální době je kvalitní prezentace osob nebo výrobků a služeb nutností. Ať už se jedná o firemní prezentace, osobní stránky nebo facebookové profily. Fotografie jsou tím, co vytváří celkový dojem o firmě, osobách, produktech apod. Tento web je přehlídkou toho, co fotím a jak to fotím.
 
Kvalitní fotky jsou základem pro úspěšnou prezentaci Vaší osoby nebo firmy ! 
 
Moje heslo zní : KAŽDÝ MŮŽE VYPADAT DOBŘE ! Pokud máte chuť vyzkoušet to na vlastní kůži, stačí napsat. Těším se na setkání s Vámi !
 
Není třeba se bát, opravdu nefotím jen modelky. Každý z nás je něčím zajímavý a úkolem fotografa je vyzdvihnout přednosti a případně i zakrýt drobné nedostatky. V Galerii můžete prohlížet moje fotky, které jsou rozděleny do několika kategorií podle obsahu.

Kontakt

Roman Pastorek
Lužná 970/14
Ostrava Hrabová
tel.: +420 776 073 337
email: info@fotografostrava.cz
IČ: 66156513
DIČ: CZ 7808235270
www.fotografostrava.cz

Facebook

O mně

Fotím:

  • svatby, portréty,
  • modelky i nemodelky,
  • firemní portréty, rodiny, produkty
  • a nabízím také virtuální prohlídky.

Náhodně vybrané fotky

JoomShaper