Svatby

Svatba je v životě každého člověka jedinečným zážitkem. Právě focení svatby a výsledné svatební fotografie umožňují uchovat vzpomínky na tento významný den natrvalo. Zkušený svatební fotograf zvládne zachytit jedinečné okamžiky tak, aby z nich byla cítit atmosféra a nálada i po letech. Právě stavební fotograf je tím, kdo aranžuje scény, zachycuje lidi a průběh svatby a vytváří krásné fotky. 

svatební fotografiePři výběru fotografa se řiďte především svým  pocitem, tím, jak na vás jeho fotografie působí a stylem jakým fotí. Svatební fotograf vás bude provázet celým svatebním dnem a fotky ze svatby budou kromě vzpomínek, tím jediným, co Vám tento den připomene i po letech. 

Vlastním kvalitní profesionální techniku, fotoaparát, nejlepší objektivy a mám s focením svateb velké zkušenosti. Rád své služby nabídnu i vám.

Jelikož je svatebních termínů omezený počet, mívám kalendář rychle plný. Proto s ověřením termínu neotálejte. Spolehlivých fotografů je relativně málo, svatebních sobot je omezené množství, tak raději napište z předstihem.

Těším se na Vás. 

Kontakt

Roman Pastorek
Lužná 970/14
Ostrava Hrabová
tel.: +420 776 073 337
email: info@fotografostrava.cz
IČ: 66156513
DIČ: CZ 7808235270
www.fotografostrava.cz

Facebook

O mně

Fotím:

  • svatby, portréty,
  • modelky i nemodelky,
  • firemní portréty, rodiny, produkty
  • a nabízím také virtuální prohlídky.

Náhodně vybrané fotky

JoomShaper